Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET ALIMENTE
- Număr anunț
- DA22419901
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala " S.Illyes Lajos" Sovata (CUI 29033006)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 15813000-0 · Alimente pentru micul dejun (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.079,21 RON
- Valoare atribuită
- 1.079,21 RON
- Data publicării
- 16.02.2019 08:28
- Termen limită
- 23.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.02.2019 11:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.079,21 RON
din 1.079,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro