Ofertă acceptată Cumpărare directă

Alimentator stabilizat 12V 6000Ma (6Ah) cu conectare la prize 220V

Număr anunț
DA22431454
Autoritate contractantă
LICEUL Traian Vuia Craiova (CUI 5077692)
Furnizor / câștigător
INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
Cod CPV
31682530-4 · Surse de alimentare electrica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
97,48 RON
Valoare atribuită
97,48 RON
Data publicării
19.02.2019 08:38
Termen limită
24.02.2019 17:00
Data finalizării
19.02.2019 12:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

97,48 RON

din 97,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.