Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE ASIGURARE DE RASPUNDERE CIVILA AUTO (RCA) PENTRU UN AUTOTURISM DACIA LOGAN

Număr anunț
DA22430198
Autoritate contractantă
SCOALA DE FORMARE INITIALA SI CONTINUA A PERSONALULUI POLITIEI DE FRONTIERA IASI (CUI 32593550)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI RO17437817)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
170,50 RON
Valoare atribuită
170,50 RON
Data publicării
18.02.2019 15:45
Termen limită
23.02.2019 17:00
Data finalizării
19.02.2019 07:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

170,50 RON

din 170,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.