Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tub extensie steril pentru manometru spinal, set 10 buc. L20cm NUMAR DE REFERINTA: 8655
- Număr anunț
- DA22429891
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Louis Turcanu (CUI 4548538)
- Furnizor / câștigător
- LIAMED SRL (CUI RO10188824)
- Cod CPV
- 33162200-5 · Instrumente pentru blocul operator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 233 RON
- Valoare atribuită
- 233 RON
- Data publicării
- 18.02.2019 15:26
- Termen limită
- 23.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.02.2019 15:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
233 RON
din 233 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro