Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CONSUMABILE LABORATOR DIN PLASTIC:ANSE STERILE 1 MICRO;ANSE STERILE 10MICRO;CUTII PETRI 90MM
- Număr anunț
- DA22437588
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL DE IGIENA SI SANATATE PUBLICA VETERINARA (CUI 4203644)
- Furnizor / câștigător
- A.M.S. 2000 TRADING IMPEX SRL (CUI RO9603757)
- Cod CPV
- 19520000-7 · Produse din plastic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.372 RON
- Valoare atribuită
- 3.372 RON
- Data publicării
- 19.02.2019 13:40
- Termen limită
- 24.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.02.2019 14:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.372 RON
din 3.372 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro