Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie ribon+role de etichete

Număr anunț
DA22436367
Autoritate contractantă
U.M. 0667 Timisoara (CUI 4250700)
Furnizor / câștigător
IT GENETICS S.A. (CUI RO21310535)
Cod CPV
30199761-2 · Etichete cu coduri de bara (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
566,70 RON
Valoare atribuită
566,70 RON
Data publicării
19.02.2019 12:39
Termen limită
24.02.2019 17:00
Data finalizării
19.02.2019 13:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

566,70 RON

din 566,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.