Ofertă acceptată Cumpărare directă

MAPA CARTON PLASTIFIAT A4 FORNAX, 600gr albastre

Număr anunț
DA22431708
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta "Prof. Dr. Nicolae Oblu" Iasi (CUI 4540810)
Furnizor / câștigător
SHATTER SRL (CUI RO8122852)
Cod CPV
30199500-5 · Bibliorafturi, mape de corespondenta, clasoare si articole similare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
70,14 RON
Valoare atribuită
70,14 RON
Data publicării
19.02.2019 08:56
Termen limită
24.02.2019 17:00
Data finalizării
19.02.2019 13:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

70,14 RON

din 70,14 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.