Ofertă acceptată Cumpărare directă

Consumabile birou, materiale didactice

Număr anunț
DA22429700
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA TACHE SI ECATERINA TOCILESCU (CUI 29028115)
Furnizor / câștigător
CRIS CONSTANT SRL (CUI 15973746)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
750,38 RON
Valoare atribuită
750,38 RON
Data publicării
18.02.2019 15:15
Termen limită
23.02.2019 17:00
Data finalizării
18.02.2019 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

750,38 RON

din 750,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.