Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie Serviciul de evaluare pentru constructii conf. anunt nr.: ADV1061524-pozitia 80/PAAP/2019

Număr anunț
DA22429540
Autoritate contractantă
ETA S.A. (CUI RO10524177)
Furnizor / câștigător
OANCIA E. NICOLAE - EVALUATOR (CUI 32872520)
Cod CPV
79419000-4 · Servicii de consultanta in domeniul evaluarii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.490 RON
Valoare atribuită
1.490 RON
Data publicării
18.02.2019 15:07
Termen limită
23.02.2019 17:00
Data finalizării
18.02.2019 15:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.490 RON

din 1.490 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.