Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII REVIZIE TEHNICA LA 20.000 KM DACIA DUSTER

Număr anunț
DA22432657
Autoritate contractantă
Unitate Militara 0764 Constanta (CUI 4514527)
Furnizor / câștigător
CONVENABIL SRL (CUI RO7898600)
Cod CPV
50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.025,20 RON
Valoare atribuită
3.025,20 RON
Data publicării
19.02.2019 09:42
Termen limită
24.02.2019 17:00
Data finalizării
19.02.2019 13:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.025,20 RON

din 3.025,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.