Ofertă acceptată Cumpărare directă

FOI TIPIZATE PENTRU SIMULĂRI

Număr anunț
DA22410113
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL SCOLAR JUDETEAN SALAJ (CUI 5546225)
Furnizor / câștigător
TEHNO-PRINT S.R.L. (CUI RO15343139)
Cod CPV
22822200-0 · Formulare comerciale necontinue (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.101,20 RON
Valoare atribuită
8.101,20 RON
Data publicării
14.02.2019 14:18
Termen limită
19.02.2019 17:00
Data finalizării
19.02.2019 16:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.101,20 RON

din 8.101,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.