Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PARAFINA HISTOLOGICA GRANULE 500G= MART 2019
- Număr anunț
- DA22431819
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
- Furnizor / câștigător
- CHEMICAL COMPANY SA (CUI RO5945730)
- Cod CPV
- 09221200-6 · Parafina (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 320 RON
- Valoare atribuită
- 320 RON
- Data publicării
- 19.02.2019 09:02
- Termen limită
- 24.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.02.2019 13:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
320 RON
din 320 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro