Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii grafice-print

Număr anunț
DA22425090
Autoritate contractantă
SERVICUL PUBLIC LOCAL SALVAMONT, agrement si parking (CUI 35800774)
Furnizor / câștigător
INVENTUS-PROMO S.R.L. (CUI 38956272)
Cod CPV
22459100-3 · Autocolante si benzi publicitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.621 RON
Valoare atribuită
1.621 RON
Data publicării
18.02.2019 12:11
Termen limită
24.02.2019 17:00
Data finalizării
19.02.2019 16:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.621 RON

din 1.621 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.