Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET PROMOTIONAL TRICOURI CERC ROBOTICA
- Număr anunț
- DA22422298
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL "IANCU DE HUNEDOARA' (CUI 3628817)
- Furnizor / câștigător
- ALAMOS SELECT SRL (CUI RO10852395)
- Cod CPV
- 22462000-6 · Materiale publicitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 677,31 RON
- Valoare atribuită
- 677,31 RON
- Data publicării
- 18.02.2019 09:49
- Termen limită
- 23.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.02.2019 16:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
677,31 RON
din 677,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro