Ofertă acceptată Cumpărare directă

CUTTER MARE - 18mm MAS HEAVY DUTY/ascutitori/agrafe/rigla

Număr anunț
DA22437331
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
Furnizor / câștigător
SHATTER SRL (CUI RO8122852)
Cod CPV
39241100-4 · Cutite (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
64,86 RON
Valoare atribuită
64,86 RON
Data publicării
19.02.2019 13:28
Termen limită
24.02.2019 17:00
Data finalizării
19.02.2019 14:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

64,86 RON

din 64,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.