Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Perii laterale 300.130.2R.mixt cusut
- Număr anunț
- DA22435778
- Autoritate contractantă
- ORASUL VALENII DE MUNTE(Primaria Valenii de Munte) (CUI 2842870)
- Furnizor / câștigător
- EMAD SERV MILENIUM SRL (CUI RO19078108)
- Cod CPV
- 39224000-8 · Maturi, perii si alte articole de diverse tipuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 236 RON
- Valoare atribuită
- 236 RON
- Data publicării
- 19.02.2019 12:09
- Termen limită
- 24.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.02.2019 14:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
236 RON
din 236 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro