Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Autocolant printata - plotat
- Număr anunț
- DA22435604
- Autoritate contractantă
- R13962147 Consiliul Local Baia Mare Serviciul Public Ambient Urban
- Furnizor / câștigător
- ULICI MARIUS-DANUT INTREPRINDERE INDIVIDUALA (CUI 26535067)
- Cod CPV
- 22459100-3 · Autocolante si benzi publicitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 160 RON
- Valoare atribuită
- 160 RON
- Data publicării
- 19.02.2019 11:59
- Termen limită
- 24.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.02.2019 13:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
160 RON
din 160 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro