Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Oxigen medicinal lichid
- Număr anunț
- DA22433543
- Autoritate contractantă
- SPITAL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE Dr. Nicolae Rusdea Baia Mare (CUI 3627145)
- Furnizor / câștigător
- MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI RO10547308)
- Cod CPV
- 24111500-0 · Gaze medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.420 RON
- Valoare atribuită
- 30.420 RON
- Data publicării
- 19.02.2019 10:22
- Termen limită
- 24.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.02.2019 11:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
30.420 RON
din 30.420 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro