Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii revizie si masuratori postruri de transformare sectii si cariere RAJDP

Număr anunț
DA22429646
Autoritate contractantă
DRUMURI JUDETENE CONSTANTA SA (CUI RO2749993)
Furnizor / câștigător
97 ELECTRICONST SRL (CUI RO10127088)
Cod CPV
50532400-7 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de distributie electrica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.949,97 RON
Valoare atribuită
21.949,97 RON
Data publicării
18.02.2019 15:12
Termen limită
23.02.2019 17:00
Data finalizării
18.02.2019 15:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.949,97 RON

din 21.949,97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.