Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sapun lichid antibacterian Expertto ,bidon 5l

Număr anunț
DA22429614
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.27 (CUI 24125044)
Furnizor / câștigător
PLURIDET COMEXIM SRL (CUI RO11235533)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
232 RON
Valoare atribuită
232 RON
Data publicării
18.02.2019 15:11
Termen limită
23.02.2019 17:00
Data finalizării
18.02.2019 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

232 RON

din 232 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.