Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SOLUTIE RINGER - 500 ML cu 2 tuburi conectoare
- Număr anunț
- DA22428952
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE BOLI CRONICE SF LUCA (CUI 4340650)
- Furnizor / câștigător
- INFOMED FLUIDS SRL (CUI RO16674718)
- Cod CPV
- 33692400-1 · Solutii pentru perfuzii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.368 RON
- Valoare atribuită
- 2.368 RON
- Data publicării
- 18.02.2019 14:39
- Termen limită
- 23.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.02.2019 15:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.368 RON
din 2.368 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro