Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 4,4% sub estimat

Detergent triplu enzimatic VIRUZYME ECO,Dezinfectant de nivel inalt/ sterilizant chimic la rece pent

Număr anunț
DA22428951
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL "DR.POP MIRCEA" MARGHITA (CUI 4230517)
Furnizor / câștigător
SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI RO14446373)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
685 RON
Valoare atribuită
655,05 RON 4,4% sub estimat
Data publicării
18.02.2019 14:39
Termen limită
24.02.2019 17:00
Data finalizării
19.02.2019 10:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

655,05 RON

din 685 RON estimat 4,4%

Adjudecat la 95,6% din estimat · economie 29,95 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.