Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 5,0% sub estimat

2500G MC FASOLE VERDE TAIATA

Număr anunț
DA22428943
Autoritate contractantă
Colegiul National Petru Rares Suceava (CUI 4244822)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
198,24 RON
Valoare atribuită
188,28 RON 5,0% sub estimat
Data publicării
18.02.2019 14:39
Termen limită
23.02.2019 17:00
Data finalizării
18.02.2019 15:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

188,28 RON

din 198,24 RON estimat 5,0%

Adjudecat la 95,0% din estimat · economie 9,96 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.