Ofertă refuzată Cumpărare directă

Pachet servicii internet

Număr anunț
DA22418994
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CONSTANTIN BRANCOVEANU (CUI RO24540040)
Furnizor / câștigător
TV SAT 2002 SRL (CUI 14763924)
Cod CPV
72410000-7 · Servicii de furnizor (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.008,36 RON
Valoare finală
1.008,36 RON
Data publicării
15.02.2019 14:56
Data finalizării
19.02.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.