Ofertă acceptată Cumpărare directă

COLIER PLASTIC 2.5X200MM ALB/NEGRU KT73884

Număr anunț
DA22435968
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC "ION LUCA" VATRA DORNEI (CUI 4742037)
Furnizor / câștigător
COLOANA PROD COM SRL (CUI RO6339007)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5,80 RON
Valoare atribuită
5,80 RON
Data publicării
19.02.2019 12:17
Termen limită
24.02.2019 17:00
Data finalizării
19.02.2019 12:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5,80 RON

din 5,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.