Acasă · Licitații
· Echipamente medicale, produse farmaceutice si produse de ingrijire personala (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CLEANIS Manusi umede AQUA glove pachet x12 bucati
- Număr anunț
- DA22430775
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TARGOVISTE (CUI 4206845)
- Furnizor / câștigător
- CO & CO CONSUMER 2002 SRL (CUI RO14934994)
- Cod CPV
- 33000000-0 · Echipamente medicale, produse farmaceutice si produse de ingrijire personala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.074 RON
- Valoare atribuită
- 1.074 RON
- Data publicării
- 18.02.2019 19:13
- Termen limită
- 24.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.02.2019 09:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.074 RON
din 1.074 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro