Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HP Q2612A (12A) cartus toner negru original pt LaserJet 1010/1015/1018/1020/1022/M1005 - 2.000 pag.
- Număr anunț
- DA22437951
- Autoritate contractantă
- AGENTIA NATIONALA PENTRU ZOOTEHNIE "PROF. DR. G.K. CONSTANTINESCU (CUI 4283511)
- Furnizor / câștigător
- IAŞI IT SRL (CUI RO30767707)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 294 RON
- Valoare atribuită
- 294 RON
- Data publicării
- 19.02.2019 14:00
- Termen limită
- 24.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.02.2019 14:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
294 RON
din 294 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro