Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE PROIECTARE FAZA INTOCMIRE D.A.L.I. CONSOLIDARE SEISMICĂ ȘI CRESTEREA EFICIENTEI ENERGETI

Număr anunț
DA40555436
Autoritate contractantă
COMUNA LUPAC (CUI 3227475)
Furnizor / câștigător
ARHIVLAS PROIECT S.R.L. (CUI 45397742)
Cod CPV
79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
88.000 RON
Valoare atribuită
88.000 RON
Data publicării
04.06.2026 13:48
Termen limită
09.06.2026 17:00
Data finalizării
05.06.2026 08:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

88.000 RON

din 88.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.