Ofertă acceptată Cumpărare directă

006R01179 XEROX - Cartus toner original, pt. XeroX C118/ M118/ M118i, 11.000 pag.

Număr anunț
DA22432923
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "ELENA GHIBA BIRTA" ARAD (CUI 3520024)
Furnizor / câștigător
OFFICE MAX SRL (CUI RO10839469)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
466,70 RON
Valoare atribuită
466,70 RON
Data publicării
19.02.2019 09:54
Termen limită
24.02.2019 17:00
Data finalizării
19.02.2019 11:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

466,70 RON

din 466,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.