Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Unitate Cilindru Drum Originala Xerox 5020 101R00432 22000 pag
- Număr anunț
- DA22431687
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL AIUD (CUI 4613628)
- Furnizor / câștigător
- UNIQIT SYSTEM S.R.L. (CUI RO31306086)
- Cod CPV
- 30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 547 RON
- Valoare atribuită
- 547 RON
- Data publicării
- 19.02.2019 08:55
- Termen limită
- 24.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.02.2019 09:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
547 RON
din 547 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro