Ofertă acceptată Cumpărare directă

TONER HL2240/2845

Număr anunț
DA22430738
Autoritate contractantă
CASA DE ASIGURARI DE SANATATE HUNEDOARA (CUI 11319740)
Furnizor / câștigător
UNITECH COMPUTER SRL (CUI RO13805410)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.163,04 RON
Valoare atribuită
1.163,04 RON
Data publicării
18.02.2019 18:10
Termen limită
24.02.2019 17:00
Data finalizării
19.02.2019 10:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.163,04 RON

din 1.163,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.