Ofertă acceptată Cumpărare directă

furnizare cartuse

Număr anunț
DA22426471
Autoritate contractantă
GRADINITA NR.52 (CUI 4192693)
Furnizor / câștigător
MYCAR GLOBAL TRADING SRL (CUI RO15197793)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.266,44 RON
Valoare atribuită
7.266,44 RON
Data publicării
18.02.2019 12:58
Termen limită
23.02.2019 17:00
Data finalizării
19.02.2019 07:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.266,44 RON

din 7.266,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.