Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multifuncțională laser color A3 KONICA MINOLTA BIZHUB C258

Număr anunț
DA22430293
Autoritate contractantă
Grupul de Actiune Locala "Colinele Prahovei (CUI 30986006)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI RO2329841)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.564 RON
Valoare atribuită
13.564 RON
Data publicării
18.02.2019 15:53
Termen limită
23.02.2019 17:00
Data finalizării
18.02.2019 15:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.564 RON

din 13.564 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.