Ofertă acceptată Cumpărare directă

CD CU PLIC DIN HARTIE

Număr anunț
DA22425927
Autoritate contractantă
Agentia de Plati si Interventie pentru Agricultura Centrul Judetean Braila (CUI 20737415)
Furnizor / câștigător
OFFICE MAX SRL (CUI RO13791055)
Cod CPV
30200000-1 · Echipament si accesorii pentru computer (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
75 RON
Valoare atribuită
75 RON
Data publicării
18.02.2019 12:39
Termen limită
23.02.2019 17:00
Data finalizării
18.02.2019 13:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

75 RON

din 75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.