Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Executia lucrarilor de Renovare constructie administrativa si social culturala ,comuna Sagu
- Număr anunț
- DA22415464
- Autoritate contractantă
- Comuna Sagu (CUI 3519585)
- Furnizor / câștigător
- PAV & RED CHEIA CONSTRUCT SRL (CUI 21031689)
- Cod CPV
- 45453100-8 · Lucrari de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 253.176,94 RON
- Valoare atribuită
- 253.176,94 RON
- Data publicării
- 15.02.2019 10:53
- Termen limită
- 22.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.02.2019 13:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
253.176,94 RON
din 253.176,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro