Ofertă acceptată
Cumpărare directă
UPS 3000VA 1800W nJoy Argus 3000, Linie interactiva, 8 IEC C13 cu AVR, Management, rackabil
- Număr anunț
- DA22422258
- Autoritate contractantă
- A.P.I.A-CENTRUL JUDETEAN IALOMITA (CUI 20692062)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
- Cod CPV
- 31154000-0 · Surse de alimentare electrica continua (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.594,12 RON
- Valoare atribuită
- 1.594,12 RON
- Data publicării
- 18.02.2019 09:47
- Termen limită
- 23.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.02.2019 09:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.594,12 RON
din 1.594,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro