Ofertă acceptată Cumpărare directă

BENZINA FARA PLUMB

Număr anunț
DA22430242
Autoritate contractantă
Comuna Sageata (Primaria Comunei Sageata) (CUI 4154266)
Furnizor / câștigător
SC MCM PETROL SRL SRL (CUI RO14179861)
Cod CPV
09132100-4 · Benzina fara plumb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.928,86 RON
Valoare atribuită
1.928,86 RON
Data publicării
18.02.2019 15:49
Termen limită
23.02.2019 17:00
Data finalizării
19.02.2019 08:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.928,86 RON

din 1.928,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.