Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 3,2% sub estimat
ERBITUX 5MG/ML 20ML * 1FL
- Număr anunț
- DA22433602
- Autoritate contractantă
- SC MEDICAL CENTER GRAL SRL (CUI 14912600)
- Furnizor / câștigător
- MEDIPLUS EXIM SRL (CUI RO9311280)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.838,55 RON
- Valoare atribuită
- 3.715,40 RON 3,2% sub estimat
- Data publicării
- 19.02.2019 10:24
- Termen limită
- 24.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.02.2019 12:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.715,40 RON
din 3.838,55 RON estimat
3,2%
Adjudecat la 96,8% din estimat · economie 123,15 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.