Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 14,3% sub estimat
REACTIVI PT ANALIZOR STAT AIA PACK 360
- Număr anunț
- DA22429845
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC VALENII DE MUNTE (CUI 2844200)
- Furnizor / câștigător
- CLINI LAB SRL (CUI RO3102218)
- Cod CPV
- 33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.278 RON
- Valoare atribuită
- 2.809 RON 14,3% sub estimat
- Data publicării
- 18.02.2019 15:23
- Termen limită
- 24.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.02.2019 13:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.809 RON
din 3.278 RON estimat
14,3%
Adjudecat la 85,7% din estimat · economie 469 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.