Ofertă acceptată Cumpărare directă

ALGIFEN 5ML SOL.INJ X 5FI

Număr anunț
DA22425843
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC JIBOU DR. TRAIAN HERTA (CUI 4494934)
Furnizor / câștigător
PHARMAFARM S.R.L. (CUI RO200106)
Cod CPV
33612000-3 · Medicamente impotriva tulburarilor gastrointestinale functionale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
541,80 RON
Valoare atribuită
541,80 RON
Data publicării
18.02.2019 12:36
Termen limită
23.02.2019 17:00
Data finalizării
19.02.2019 09:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

541,80 RON

din 541,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.