Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ADENOSIN LIFE MEDICAL 5 MG/ML*2ML , CUTIE * 10 FIOLE*2 ML
- Număr anunț
- DA22420097
- Autoritate contractantă
- SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA BUCURESTI (CUI 4283570)
- Furnizor / câștigător
- TORUS PHARMA COMPANY SRL (CUI RO31885689)
- Cod CPV
- 33692500-2 · Solutii injectabile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.673 RON
- Valoare atribuită
- 1.673 RON
- Data publicării
- 17.02.2019 14:46
- Termen limită
- 23.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.02.2019 09:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.673 RON
din 1.673 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro