Acasă · Licitații
· Hartie igienica, batiste, servete din hartie pentru maini si servete de masa (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hartie igienica ,alba , 2 straturi
- Număr anunț
- DA22425258
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul cu Regim de Maxima Siguranta Iasi (CUI 4701509)
- Furnizor / câștigător
- TERRA PLAST IMPORT SRL (CUI RO28269620)
- Cod CPV
- 33760000-5 · Hartie igienica, batiste, servete din hartie pentru maini si servete de masa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 554,20 RON
- Valoare atribuită
- 554,20 RON
- Data publicării
- 18.02.2019 12:17
- Termen limită
- 23.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.02.2019 10:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
554,20 RON
din 554,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro