Ofertă acceptată
Cumpărare directă
OxidIce Air b - dezinfectant de nivel inalt (testat pe Clostridium difficile)
- Număr anunț
- DA22436066
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE SATU MARE (CUI 3897530)
- Furnizor / câștigător
- BIOSTEC CLINILAB SRL (CUI RO11324711)
- Cod CPV
- 39811200-2 · Produse de sterilizare a aerului (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.850 RON
- Valoare atribuită
- 2.850 RON
- Data publicării
- 19.02.2019 12:22
- Termen limită
- 24.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.02.2019 13:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.850 RON
din 2.850 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro