Ofertă acceptată Cumpărare directă

VESTIAR CU 4 USI 1175X450X1800

Număr anunț
DA22434459
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta Bagdasar-Arseni (CUI 4943871)
Furnizor / câștigător
BIOFARM DISTRIBUTION SRL (CUI 33043458)
Cod CPV
39122100-4 · Dulapuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.400 RON
Valoare atribuită
9.400 RON
Data publicării
19.02.2019 11:03
Termen limită
24.02.2019 17:00
Data finalizării
19.02.2019 15:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.400 RON

din 9.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.