Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie materiale curatenie

Număr anunț
DA22431967
Autoritate contractantă
ORAS SARMASU (CUI 6405259)
Furnizor / câștigător
SOLVO CHEMIKALS SRL (CUI RO30808092)
Cod CPV
39800000-0 · Produse de curatat si de lustruit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
743,76 RON
Valoare atribuită
743,76 RON
Data publicării
19.02.2019 09:09
Termen limită
24.02.2019 17:00
Data finalizării
19.02.2019 10:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

743,76 RON

din 743,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.