Ofertă acceptată
Cumpărare directă
5413 36- PC(25KG)CARPA SUBTIRE STERS /[1]
- Număr anunț
- DA22429361
- Autoritate contractantă
- Transport Public S.A. (CUI RO10099760)
- Furnizor / câștigător
- FOERCH SRL (CUI RO22816329)
- Cod CPV
- 39542000-3 · Carpe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 215,36 RON
- Valoare atribuită
- 242 RON
- Data publicării
- 18.02.2019 14:59
- Termen limită
- 23.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 18.02.2019 15:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
242 RON
din 215,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro