Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet tabla magnetica

Număr anunț
DA22434534
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU (CUI 4505600)
Furnizor / câștigător
ERA SMART COMIMPEX SRL (CUI RO27691137)
Cod CPV
42964000-1 · Echipament de birotica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
565 RON
Valoare atribuită
565 RON
Data publicării
19.02.2019 11:08
Termen limită
24.02.2019 17:00
Data finalizării
19.02.2019 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

565 RON

din 565 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.