Ofertă acceptată Cumpărare directă

Consumabile birotica papetarie

Număr anunț
DA22434445
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC TRAIAN LALESCU (CUI 4505600)
Furnizor / câștigător
ERA SMART COMIMPEX SRL (CUI RO27691137)
Cod CPV
42964000-1 · Echipament de birotica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.071,30 RON
Valoare atribuită
2.071,30 RON
Data publicării
19.02.2019 11:03
Termen limită
24.02.2019 17:00
Data finalizării
19.02.2019 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.071,30 RON

din 2.071,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.