Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Inlocuit Lampa analizor automat biochimie Mindray BS 120
- Număr anunț
- DA22433770
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Recuperare Medicala Baile Felix (CUI 4245038)
- Furnizor / câștigător
- BIVARIA GRUP SRL (CUI RO13833576)
- Cod CPV
- 50421000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului medical (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 799 RON
- Valoare atribuită
- 799 RON
- Data publicării
- 19.02.2019 10:32
- Termen limită
- 24.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 19.02.2019 11:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
799 RON
din 799 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro