Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse papetarie

Număr anunț
DA22429637
Autoritate contractantă
Comuna Agas (CUI 5002983)
Furnizor / câștigător
I.I. Diaconu I. Liliana (CUI 35926773)
Cod CPV
42964000-1 · Echipament de birotica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.106 RON
Valoare atribuită
1.106 RON
Data publicării
18.02.2019 15:12
Termen limită
23.02.2019 17:00
Data finalizării
19.02.2019 08:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.106 RON

din 1.106 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.